Zveme na besedu s Mikulášem Peksou

Milá přátelé, zveme vás na setkání s pirátským europoslancem Mgr. Mikulášem Peksou. Přijďte už tento pátek 9/9 v 18:00 do Café & bar LOCÁL, Gorazdova 8, Praha 2

Zveme vás na besedu o energiích s Petrem Třešňákem

Senioři na palubě vás zvou na besedu o energiích s pirátským náměstkem na Ministerstvu průmyslu a obchodu Petrem Třešňákem. Ve středu 29. června v 18:00 do CAFÉ CLUB MÍŠEŇSKÁ, Míšeňská 71/3, Malá Strana – Praha 1

Senioři na Palubě pořádají besedy i setkání s politiky

Olga Richterová v Olomouci 21.3.

Iniciativa Senioři na palubě pokračuje ve své činnosti. Scházíme se na besedách s politiky i se zajímavými osobnostmi. O přechod Grónska nám přednášel dr. Zdeněk Lyčka. Několikrát jsme se potkali také s Olgou Richterovou, místopředsedkyní sněmovny za Piráty. Podívejte se na pár fotek z posledních setkání.

Historická chvíle. Piráti jsou v nové vládě.

pátek dopoledne byla jmenována nová vláda včetně tří historicky prvních pirátských ministrů. Ivana Bartoše jako vicepremiéra pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj, Michala Šalomouna, jenž převzal post ministra a předsedy Legislativní rady vlády, a Jana Lipavského jako ministra zahraničních věcí.

Koalice pěti stran představila strategii pro boj s covidem

Předvídatelná opatření, důvěryhodná a dostupná data, vyhodnocování opatření a vysvětlování občanům. Nový přístup pro boj s koronavirem dnes představili zástupci pětikoalice na dopolední tiskové konferenci. Plán počítá s aktuálními opatřeními do poloviny prosince 2021, střednědobými opatřeními do konce 1. čtvrtletí 2022 a dlouhodobými na další roky.

Stříbrný šíp prolétl regiony

Report od Lenky Novákové: Skoro každý den během září putovali naši Senioři na palubě v autobusu Stříbrném šípu celou republikou. Na jeho palubě se vystřídalo na 50 seniorů a seniorek, kteří projeli celkem 31 měst a vesnic. Co je to napadlo?

Přejít na začátek